Harcművészek "Like vadász" versenye
Véget ért a Békés Megyei Harcművész Szövetség által meghirdetett online formagyakorlat verseny
A versenyzők formagyakorlataikat videó felvételeken küldték el a szövetség számár, melyeket ezután a Békés Megyei Hacművész Szövetség facebook oldalán lehetett megtekinteni és és lájkolni. A verseny a közönség szavazatai alapján dőlt el, ami természetesen szubjektív.
A verseny sikeresnek bizonyult, hiszen 7 klub 18 versenyzője 22 formagyakorlattal nevezett, s ezzel 2215 "lájkot" gyűjtött be. A verseny szervezője is elérte célját, hiszen olyan versenylehetőséget biztosított, ami nem veszélyeztette a sportolók egészségét, mégis versenyzési lehetőséget jelentett egy versenyhiányos időszakban, s felhívta a figyelmet a harcművészet különböző ágaira.
Jogos igényként merült fel, hogy ne csak a közönség alkosson véleményt, hanem szakmai értékelés is történjen. Folyamatban van ez is, hisz a gyakorlatokat 8 magas fokozatú, versenyzővel nem érdekelt, különböző irányzatú harcművész mester értékeli. Ennek az eredményét is közöljük később!
"Lájkvadász" harcművész online formagyakorlat verseny végeredménye a közönségszavazatok alapján:
Zenés, fegyveres formagyakorlat: 1. Tóth Mária (Dragon ITF Taekwon-do Klub, Kétegyháza) 2. Hodosi Márton (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház) 3. Petrovszki Márton (Kondorosi Kick-box Egyesület) 4. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)
Zenés, pusztakezes formagyakorlat: 1. Árvai Fruzsina (Dragon ITF Taekwon-do Klub Kétegyháza) 2. Maróti Olivér (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház) 3. Cseresznyés Lea, Kaposi Zorka (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza) 4. Cseresznyés Lea (Dragon ITF Taekwon-do Kétegyháza) 5. Kakas Hunor (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház) 6. Hodosi Márton (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház) 7. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)
Tradicionális puszta kezes formagyakorlat: 1. Szabó Janka (Samuray Kyokushin Karate SE, Gyula) 2. Bak Ágnes Panna (Hegyesi Kick-boksz SE Füzesgyarmat) 3.Szabadi Luca (békéscsabai JALTE goshinkai karate-do) 4. Nagy Viola, Árvai Fruzsina (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza) 5. Téglás Mihály (békéscsabai JALTE goshinkai karate-do) 6. Erki Emma (békéscsabai JALTE goshinkai karate-do) 7.Brebovszky Zoltán (CONTACT K.T.H.E. - Orosháza) 8. Esztergomi Antónia (CONTACT K.T.H.E. -Orosháza)
Tradicionális fegyveres formagyakorlat: 1. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület) 2. Petrovszki Márton (Kondorosi Kick-boksz Egyesület) 3. Halustyik Cintia (CONTACT K.T.H.E. - Orosháza)
A "Lájkvadász" Online Formagyakorlat verseny szakmai értékelése
Zenés, fegyveres formagyakorlat:
1. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)
2. Petrovszki Márton (Kondorosi Kick-box Egyesület)
3. Tóth Mária (Dragon ITF Taekwon-do Klub, Kétegyháza)
3. Hodosi Márton (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház)
Zenés, pusztakezes formagyakorlat:
1. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)
2. Maróti Olivér (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház)
3. Hodosi Márton (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház)
4. Kakas Hunor (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház)
5. Árvai Fruzsina (Dragon ITF Taekwon-do Klub Kétegyháza)
6. Cseresznyés Lea (Dragon ITF Taekwon-do Kétegyháza)
7. Cseresznyés Lea, Kaposi Zorka (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza)
Tradicionális fegyveres formagyakorlat:
1. PetrovszkiMárton (Kondorosi Kick-boksz Egyesület)
2. Halustyik Cintia (CONTACT K.T.H.E. - Orosháza)
3. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)
Tradicionális puszta kezes formagyakorlat.
1. Brebovszky Zoltán (CONTACT K.T.H.E. - Orosháza)
2. Bak Ágnes Panna (Hegyesi Kick-boksz SE Füzesgyarmat)
3. Esztergomi Antónia (CONTACT K.T.H.E. -Orosháza)
4. Szabadi Luca (békéscsabai JALTE goshinkai karate-do)
5. Erki Emma (békéscsabai JALTE goshinkai karate-do)
6. Szabó Janka (Samuray Kyokushin Karate SE, Gyula)
7. Téglás Mihály (békéscsabai JALTE goshinkai karate-do)
8. Nagy Viola, Árvai Fruzsina (Dragon ITF Taekwon-do Klub , Kétegyháza)
Gratulálunk a versenyzőknek!